HAKKIMIZDA

XX yılı aşkın süredir, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörlerinde faaliyet gösteren şirketimiz, en iyi hizmeti sunmayı temel ilke edinme misyonu ile emin adımlarla yoluna devam ediyor.
Siz değerli dostlarımızın sevgileri ve işbirlikleri sayesinde edinmiş olduğumuz sektörümüzün lider Türk şirketi pozisyonumuzun bilinci ve sorumluluğu bizlerin en önemli motivasyon kaynağıdır.
Kutup Soğutma, İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri Sanayi A.Ş. 'nin sektörümüze en önemli katma değerinin yalnızca mümessili bulunduğu bir çok dünya markasının tedarikçisi olmasının değil, aynı zamanda kendisini bu sektörün ayrılmaz bir parçası olarak görmesi ve tüm yatırımlarını bu sektörde yapmayı tercih etmesi olduğunu düşünüyoruz. Bu anlayıştan hareketle şirketimiz, 20.000 m2 alana sahip Gebze Tesislerinde Avrupa ve Ortadoğu'nun en modern ve kapasiteli soğutucu akışkan dolum tesisinin, sektörümüzde benzeri olmayan kapasiteye ve modernliğe sahip, üretim ve stoklama alanlarının yatırımını tamamlamıştır.
Ayrıca kalite yönetimi konusunda XX yılından bu yana sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesinin yanına, XX yılından itibaren ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesini ve ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini de ekleyerek alanında bu belgelere sahip olan ilk şirket olmayı da başarmış bulunmaktadır.
Kutup Soğutma çalışanlarının özverili çalışmaları ve yetenekleri, sizlere sunduğumuz hizmetlerimizdeki başarımızın temel taşıdır. Deneyimli kadromuz sıkı ve tutarlı çalışmalarının eseri olarak, ürünlerimizin kalitesi, teslimat sürelerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle birlikte tüm dünyada sektörümüzün genelinde sevgi, övgü ve güven kazanmayı başarmıştır.
Kutup Soğutma ismi bu alanda üstün kalite, rekabetçi fiyat ve stoktan teslimat ile eş anlamlı olarak anılır. Yalnızca müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için değil, aynı zamanda pazarın gerekliliklerinin de üzerine çıkmak için çalışmalarımıza kararlılıkla devam etmekteyiz.
XX yılından bu yana geçen beraberliğimiz süresince ailemiz olarak kabul ettiğimiz tüm HVAC dostlarının bizlerden beklediği gibi Kutup Soğutma, kalite, servis kolaylığı, fiyat ve ödeme kolaylığı kriterlerinden ödün vermeden ürün yelpazesine katmış olduğu bir çok yeni ürünle büyük soğutma ailesini selamlıyor. Bu bağlamda tüm dünyadaki soğutma ile ilgili olan işletmeleri bütün içtenliğimizle, güven ve kazanç temellerinde parlak bir gelecek için profesyonel bir iş birliğinin temellerini atmaya davet ederiz.